krátky popis banneru
 Truhlářství Roškot

  Rudolec 6
  26401   Sedlčany
  tel.: +420 606 437983
 
 Události
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Jak na to ?


V případě, že vážně uvažujete o realizaci nové kuchyně či vest. skříně je zde několik užitečných a informačních rad.

  • Předem si domluvte osobní schůzku u nás na provozovně buďto telefonicky nebo mailem na uvedená čísla a adresu.

  • Na tuto schůzku mějte připravený okótovaný půdorys místnosti, kde budou zakresleny elektro a vodo –instalace. (V případě novostaveb či větších rekonstrukcí doporučujeme nejdříve návrh kuchyně a dle návrhu tyto instalace uzpůsobit) Dále pak v půdoryse zakresleny stavební otvory (okna ,dveře popřípadě i radiátory.) Pokud si při přípravě tohoto půdorysu nevěříte – nevadí prozatím jsou tyto rozměry pouze informativní a slouží jen pro prvotní modelaci nábytku v prostoru. V případě naši vzájemné dohody dojde z naši strany k přesnému zaměření v místě realizace.

  • Pokud máte nějaký obrázek Vaši vysněné kuchyně či jiného nábytku, ať už vystřižený z časopisu nebo načrtnutý na papíře , jistě nám pomůže při modelaci kuchyně , nebo jiného nábytku a předvybrání barev z našich vzorníků.

  • Naše firna též nabízí vizualizaci nábytku ať už kuchyně nebo vestavěné skříně v 3D počítačovém programu, kde se Vaše kuchyň nebo vest, skříň namodeluje dle Vašich požadavku jak na složení jednotlivých skříněk tak v barevném provedení pro ucelenou představu o tom co vlastně za své peníze kupujete ! Důležitá informace pro Vás je , že tato vizualizace je v první fázi zpoplatněna dle složitosti návrhu na 1.000 - 2.000,- Kč.V případě, že dojde opravdu na samotnou realizaci poptávaného projektu tento poplatek se v plné výši odečítá od konečné fakturace , která je v konečném důsledku tedy ZDARMA.

  • Nejčastěji na zákledě této vizualizace (není podmínkou) Vám vypracujeme cenovou nabídku . V případě, že budete s cenovou nabídkou souhlasit a potvrdíte i svým podpisem, nic nebrání tomu domluvit si schůzku v místě realizace, kde dojde k přesnému zaměření skutečného stavu místnosti a popřípadě naznačení potřebných instalací.

  • Doba výroby se odvijí od předem dohodnutého termínu, ale standartní cestou trvá přibližně 5-6 týdnů (od podepsání smlouvy) - dle složitosti výroby a nasmlouvané práce.

  • Samotná montáž trvá přibližně 1-2 dny dle složitosti projektu. V případě zájmu jsme schopni zajistit i drobné stavební a elektrikářské práce, které jsou spjaty s montáží kuchyně.

  • Též se zabýváme prodejem a montáží vestavěných elektrospotřebičů, které jsou v dnešní době nedílnou součástí moderní kuchyně. S případným výběrem těchto specifických elektrospotřebičů Vám rádi poradíme a nabídneme v našich prodejních letácích.

 Komentář zákazníků
Pavel Červenka:  Velice kvalitní firma, pečlivost, důslednost, vysoká kvalita zpracování od precizních zaměstnanců. Mohu všem jen doporučit, maximální spokojenost
Markéta Strmisková:  Mohu jen doporučit.Velká spokojenost
Jana K.:  Dobrý den, dokazali by jste vyrobit něco na způsob těchto skříní: http://www.radys.cz/rohove-vestavene-skrine Děkuji
Marcela Licovská :  Byli jsme s Vaši prací moc nadšení. (jen kdyby takto fungovali i ostatní firmy - bylo by to super) Moc děkujem .
Lucie:  Byli jsme s Váími moc spokojeni.
 1 / 10