krátky popis banneru
 Truhlářství Roškot

  Rudolec 6
  26401   Sedlčany
  tel.: +420 606 437983
 
 Události
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:


O nás


 „Truhlářství Roškot“ je malá rodinná firma, kterou jsem oficiálně založil v roce 2004 v malé obci Rudolec nedaleko Sedlčan.

Jako spousta dalších drobných živnostníků jsem i já začínal v malé garáži se starým nářadím a chutí do práce. Tehdejší hlavní náplňí výroby byl drobný nábytek a menší kuchyňky.

O dva roky později mi maličká garáž přestala stačit a tak jsem se rozhodl upravit si starou usedlost po babičce. Po dokončení drobných stavebních úprav jsem měl k dispozici krásných 60m2, které mi pro moji výrobu bohužel stačily pouze na dobu 3-let. V roce 2009 jsem se po dlohém rozmýšlení pustil do celkové rekonstrukce objektu „usedlosti po babičce“ a kompletně jsem ji zboural, aby na témže místě mohla vyrůst nová výrobní plocha, která ve všech ohledech splňuje nároky na výrobu. V dnešní době tedy disponujeme výrobní plochou o výměře cca. 120 m2 + skladové prostory se sociálním zázemím pro zaměstnance.

Nemalé prostředky jsme též v minulých letech investovali do nových výrobních technologií , díky kterým dokážeme opracovávat nábytkové dílce v perfektní kvalitě.

Naši hlavní náplní dnešní výroby je interiérový nábytek - jak do soukromých bytů, či domů, tak do veřejných prostor jako jsou školy, nemocnice, obchody atd.
Pavel Roškot

majitel firmy

 Komentář zákazníků
Markéta Strmisková:  Mohu jen doporučit.Velká spokojenost
Jana K.:  Dobrý den, dokazali by jste vyrobit něco na způsob těchto skříní: http://www.radys.cz/rohove-vestavene-skrine Děkuji
Marcela Licovská :  Byli jsme s Vaši prací moc nadšení. (jen kdyby takto fungovali i ostatní firmy - bylo by to super) Moc děkujem .
Lucie:  Byli jsme s Váími moc spokojeni.
Pavel:  Mockrát Vám děkujeme za nádhernou kuchyni
 1 / 10